معرفی شرکت پداکو PADACO

امروزه استفاده از تجهیزات کنترل و ابزار دقیق بروز و مدرن در پروژه های ژئو تکنیک، سد سازی، عمرانی، تونل ها، پل ها و گودبرداری ها جهت بالا بردن کیفیت و ایمنی پروژه امری اجتناب ناپذیر است. شرکت پداکو توانسته است با دانش و همت مهندسین کشور گام های بلندی در طراحی و ساخت این تجهیزات پیچیده و کارآمد بردارد و جزو معدود شرکتی باشد که تکنولوژی و توان ساخت این دستگاههای پیچیده را داشته باشد. 

 
 

سیستم های کنترل، مانیتورینگ و ابزار دقیق پروژه های گودبرداری
Deep Excavation Monitoring Instrumentation


 

بار سنج لودسل انکر

یکی از موارد مهم در حین اجرای هر پروژه، کنترل، پایش ، مانیتورینگ و بررسی مصالح، فرآیندهای اجرایی و نیز تأثیر آن بر محیط پیرامون است.ابزار دقیق برای نظارت بر عملکرد ساخت گودبرداری ها، شیب ها، سازه های نگهبان، پی ها، پل ها، مترو، تونل، سازه های مجاور و غیره که ممکن است تحت تاثیر روش ساخت قرار گیرند، استفاده می شود و موجب تسهیل در امر نظارت دقیق و کنترل بر این پروژه می شود و همچنین از ایجاد خطرات جانی و مالی به روش اطمینان بخش و چشم گیری جلوگیری می کند.
دلایل ضرورت پایش و ابزارگذاری در پروژه های گودبرداری به شرح ذیل می باشد:
عدم اطمینان از شرایط زیرسطحی زمین - عدم اطمینان از وضیعیت آب های زیرزمینی - چاه های فاضلاب، سفره های آب زیرزمینی، آبهای فصلی، قناتها و... - نشست زمین های اطراف تحت تأثیر زهکشی - تنوع خاک ها - عدم اطمینان از مدلسازی عددی و پارامترهای آن - خواص چسبندگی بین ملات دوغاب و خاک - خواص المان های مسلح کننده(میلگرد، استرند، مش، شاتکریت) - وابستگی آنالیز به مش بندی  FD و FE و... - عدم اطمینان از شرایط تأسیسات زیرزمینی - عدم امکان اجرای مهار در ترزاهای فوقانی بدلیل وجود تأسیسات زیرزمینی - تضعیف خاک بدلیل وجود تأسیسات زیرزمینی و فضاهای ایجاد شده در اطراف آن - عدم تطبیق اجرا با طرح ارائه شده - ضعف فنی و عدم دقت اجرایی پیمانکار - ضعف در ماشین آلات و کمبود ماشین آلات مناسب
شرکت پداکو با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی برای ساخت ابزار دقیق و مانیتورینگ آنلاین پارامترهای مورد نیاز در این پروژه ها اقدام کرده است. برخی از محصولات این شرکت عبارتتند از:
انحراف سنج - لودسل انکر- لودسل نیلینگ - کرنش سنج - بارسنج - فشارسنج - نشست سنج - شیب سنج - درزه سنج - شکاف سنج - پیزومتر - رطوبت سنج خاک

 

سیستم کنترل، مانیتورینگ و ثبات دیتای ماشین آلات بهسازی خاک
Control, Monitoring & Data acquisition for Soil Improvement


 

در پروژه های عمرانی و بخصوص پروژه های بهسازی خاک به جهت بالا بردن کیفیت و سرعت عملیات نیاز به مانیتورینگ و کنترل دقیق تجهیزات و ماشین آلاتی همچون انواع دستگاه ستون های اختلاط عمقی خاک (DSM) - انواع شمع کوب ها  و شمع ریزی - سپر کوبی - شمع درجا - جت گروتینگ (Jet Grouting) - انواع دستگاه های حفاری و تزریق و ... استفاده شده در پروژه می باشد. شرکت پداکو سیستم اتوماسیون و مکانیزه جامع برای کنترل و نظارت، مانیتوریگ و پبت کلیه اطلاعات برای این چنین پروژه هایی طراحی کرده است که مزایایی چون تسهیل در امر نظارت، بالابردن کیفیت کار، سرعت بخشیدن در انجام پروژه و همچنین با توجه به مکانیزه شدن قسمت های مختلف و ثبت اتوماتیک اطلاعات، باعث شده نفرات کمتری در پروژه ها استفاده شود و باعث کاهش هزینه انجام پروژه نیز می شود. در این سیستم کلیه اطلاعاتی که قسمت های مختلف عملیاتی مورد نیاز است به صورت وایرلس جهت کنترل و نمایش در اختیار اپراتورهای هر بخش ( راننده جرثقیل، ایستگاه دوغاب سازی، کارشناس  و تکنسین حفاری و تزریق، QC و نظارت) قرار می گیرد.پارامترهایی که در این سیستم گراف های آنها ترسیم، مانیتور و ثبت می گردد به شرح ذیل می باشد:
عمق حفاری و تزریق (Depth (cm - زاویه و انحراف حفاری Dip(deg) & Azimuth - جریان دوغاب (Flow(lit/min - فشار تزریق دوغاب (Pressure(bar- دمای دوغاب (Temp(C - میزان دوغاب تزریق شده به لیتر- میزان مواد تزریق شده(سیمان، آب، بنتونبت، مواد افزودنی) - فشار هیدرولیک دستگاه - جریان مصرفی موترها DSM به آمپر - سرعت حفاری و تزریق (Speed(cm/min - سرعت چرخش محورها دستگاه (Rotational Speed(RPM - مجموع زمان - میانگین سرعت پایین رفتن (Penetration rotation speed (cm/min - میانگین سرعت بالا آمدن (Withdrawal rotation speed(cm/min - مقدار سیمان کیلو گرم بر متر (Cement (kg/meter

تجهیزات ابزاردقیق پروژه های سد سازی

Geotechnical Instrumentation in Earth and Rock-Fill Dams

 

یکی از موارد مهم در حین اجرای  پروژه ژئوتکنیک و سد سازی، کنترل، پایش و بررسی مصالح، فرآیندهای اجرایی و نیز تأثیر آن بر محیط پیرامون است. ابزار دقیق برای نظارت بر عملکرد ساخت سازه سدها، پرده آب بند، آب بندی دیواره های تونل،حفاری و تزریق، سازه های نگهبان، پی ها، سازه های مجاور و غیره که ممکن است تحت تاثیر روش ساخت قرار گیرند، استفاده می شود و موجب تسهیل در امر نظارت دقیق و کنترل بر این پروژه می شود و همچنین از ایجاد خطرات جانی و مالی به روش اطمینان بخش و چشم گیری جلوگیری می کند.
محصولات این شرکت در ضمینه سد سازی به شرح ذیل می باشد:

1- انواع ثبات دیجیتال تزریق دوغاب سیمان Monitoring & Recording Equipment for Grouting
2-انواع انحراف سنج های دیجیتال Geotechnical Digital Inclinometer
3-ایستگاه دوغاب سازی مرگزی اتوماتیک (یونیت سانترال دوغاب سازی)
4-ویدئو متری گمانه و چاه آب عمیق Borehole camera system
5-انواع عمق سنج ، ارتفاع سنج سطح آب چاه و گمانه (سوند) Water Level Meter
6- دستگاه ثبات دیجیتال تست لوژان Lugeon Test Interpretation
و ...

 

محصولات جدید شرکت

 

پل های ارتباطی با شرکت پداکو

سفارش تلفنی

از طریق شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.
021-65568661

شرکت پداکو

تماس با شرکت پداکو مشاوران ما راهنمای شما هستند
09126616379


.